Tekst
Login

Harmonogramy na 2017r.

Kategoria: Ważne informacje

Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych w 2017r. (zabudowa jednorodzinna) w godzinach 7.00 -20.00

BIURO ZWIĄZKU INFORMUJE, ŻE NA DOSTARCZONYCH HARMONOGRAMACH NA ROK 2017 WKRADŁ SIĘ BŁĄD, MYLNIE PODANO GODZINY OTWARCIA PSZOK-ów.

POWINNO BYĆ:

GRÓJEC                                                     CHYNÓW                                                                 BŁĘDÓW

Poniedziałek 9.00 – 17.00                      Poniedziałek 8.00 – 15.00                                     Wtorek 9.00 – 17.00

Środa 10.00 – 18.00                             Czwartek 10.00 – 17.00                                        Czwartek 9.00 – 17.00

Sobota 9.00 – 13.00                             Sobota  10.00 – 16.00                                          Sobota 8.00 – 12.00

W WERSJI ELEKTRONICZNEJ NA STRONIE www.natura.grojec.org.pl ZOSTAŁO TO POPRAWIONE.

ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY.

Kliknij czytaj wiecej...

 

Gmina Grójec - obszar miejski
Rejon 1 - Armii Krajowej (od nr 29), Wąska, Cierniówka, Niecała, Królowej Bony, Kobylińska, Królowej Jadwigi, Spółdzielcza, Przemysłowa, Fabryczna (od nr 4 do 19), Worowska, Francuska, Angielska, Szwajcarska, Mokra

Rejon 2 - Armii Krajowej (do nr 28), Strażacka, Kościelna, Plac Wolności, Zatylna, Mszczonowska, Starostokowa, Stokowa, Stodolna, Bagno, Wołodyjowksiego, Skrzetuskiego, Ogrodowa, Wilczogórska, Willowa, Mogielnicka, Lewiczyńska (nr 101-140), Krótka, Targowa

Rejon 3 - Lewiczyńska (nr 1-100), Pocztowa, Starostwo, Kozietulskiego, Środkowa, Polna, Kasztanowa, Jarzębinowa, Sportowa, Topolowa, Akacjowa, Klonowa, Wierzbowa, Orzechowa, Brzozowa, Dębowa, Drogowców

Rejon 4 - Gwardzistów, Armii Ludowej, Jabłoniowa, Bat. Chłopskich, Wiśniowa, Lipowa, Głogowa, Piękna, Baśniowa, Miła, Mała, Spacerowa, Walecznych, Szymanowskiego, Kochanowskiego, Moniuszki

Rejon 5 - Piłsudskiego, Laskowa, Słoneczna, Przedstacyjna, Zastacyjna, Krańcowa, Przeskok, Krobowska, Kolejowa, Kopernika

Rejon 6 - Jatkowa, Szpitalna, Skargi, Poświętne, Szkolna, Zdrojowa, Medalowa, Bokserska, Bankowa, Sybiraków, Okrężna, Cicha, Urocza, Pogodna, Relaksowa, Źródlana, Olimpijska, Maratońska

Rejon 7 - Wiatraczna, Bociania, Żabia, Łąkowa, Zbyszewska, Calineczki, Pana Kleksa, Kopciuszka, Małego Księcia, Spokojna, Zielna, Kwiatowa, Krzywa, Wspólna

Rejon 8 - Żeromskiego, Mickiewicza (do nr 44), Różana, P.O.W., Jana Pawła II, Heweliusza, Śniadeckiego, Matejki, Wiatraczna (od nr 1 do 11A)

Rejon 9 - Sienkiewicza, Orzeszkowej, Wybickiego, Brzechwy, Kwiatu Paproci, Konopnickiej, Graniczna, Tuwima

Rejon 10 - Słowackiego, Mickiewicza (od nr 43), Leśmiana, Staffa, Asnyka, Norwida, Reymonta, Al.Niepodległości

Gmina Grójec - obszar wiejski

Rejon 1 - Bikówek, Dębie, Uleniec, Załącze, Worów, Wola Worowska

Rejon 2 - Głuchów, Wysoczyn, Zalesie, Podole

Rejon 3 - Duży Dół, Las Lesznowolski, Mirowice, Lesznowola, Chudowola

Rejon 4 - Kobylin, Kośmin, Szczęsna, Zakrzewska Wola

Rejon 5 - Mieczysławówka, Maciejowice, Janówek, Lisówek, Słomczyn, Gościeńczyce, Żyrówek, Marianów

Rejon 6 - Grudzkowola, Piekiełko, Skurów, Kępina, Wólka Turowska, Krobów, Krobów Szymanówek, Pabierowice

Rejon 7 - Wola Krobowska, Kociszew, Częstoniew Kolonia, Częstoniew, Mięsy, Falęcin

Gmina Warka - obszar miejski

Rejon 1 Winiary - Ulice: Billewiczówny, Chylińskiego, Dickensa, Dominikańska, Gajewskiego, Jarzębskiego, Jesienna, Kmicica, Krasickiego, Księżycowa, Kusocińskiego,Kwiatowa, Lazurowa, Ledóchowskiego, Letnia, Lewandowskiej, Matlakowskiego, Marcinowskiego, Miła, Myśliwska, Parkowa, Paska, Pułaskiego (ulica i osiedle), Skrzetuskiego, Słoneczna, Szwedzka, Turystyczna, Willowa, Wiosenna, Wołodyjowskiego, Zagłoby.

Rejon 2 Dolina Pilicy+Centrum - Ulice: Aleja PTTK, Cmentarna, Długa, Farna, Franciszkańska, Kononowicza, Lotników, Manczarskiego, Mostowa, Niemojewska, Nowy Zjazd, Ogrodowa, Os. XXXVlecia, Pl.St. Czarnieckiego, Polna (od Cmentarnej do ronda JPII), Powstańców 1863; Przegon, Senatorska, Solec, Św. Ducha,Wąwóz, Wysockiego, Żabia

Rejon 3 Warka Zachód - Ulice: Mickiewicza, Batalionów Chłopskich, Bielańska, Baczyńskiego, Błękitna, Broniewskiego, Gałczyńskiego, Krasińskiego, Krawczyka, Polna (od ronda JPII do Nowakowskiego), Nowakowskiego, Prusa, Reymonta, Sadowa, Sienkiewicza, Słowackiego, Tęczowa, Tuwima, Warszawska, Wichradzka, Wójtowska, Zawadzkiego.

Rejon 4 Warka Północ - Ulice: Baśniowa, Cicha, Ciemniewskiego, Fabryczna, Filtrowa, Orzeszkowej, Gośniewska, Grójecka, Konopnickiej, Krótka, Lipowa, Malownicza, Obwodowa, Osiedlowa, Potokowa, Pruska, Puławska, Ropelewskiej, Różana, Szafirowa, Wspólna, Wyszyńskiego

Gmina Warka - obszar wiejski

Rejon 1 - Bończa, Branków, Budy Michałowskie, Michałów Dolny, Michałów Górny, Michałów Parcela, Palczew

Rejon 2 - Gucin, Nowe Biskupice, Palczew Parcela, Stare Biskupice, Wola Palczewska, Wrociszew, Zastruże

Rejon 3 - Budy Opożdżewskie, Grzegorzewice, Lechanice, Opożdżew, Kazimierków, Wichradz

Rejon 4 - Brzezinki, Hornigi, Krześniaków, Laski, Michalczew, Murowanka, Nowa Wieś

Rejon 5 - Borowe, Dębnowola (do numeru 67A), Gąski, Gośniewice, Magierowa Wola, Piaseczno, Prusy

Rejon 6 - Dębnowola (od numeru 69), Grażyna, Kalina, Klonowa Wola, Ostrołęka, Niwy Ostrołęckie, Pilica, Stara Warka

Rejon 7 - Konary, Ostrówek, Podgórzyce, Przylot

Belsk Duży

Rejon 1 - Belsk Mały, Belsk Duży, Anielin, Jarochy, Oczesały

Rejon 2 - Skowronki, Łęczeszyce, Koziel, Wólka Łęczeszycka, Wola Łęczeszycka

Rejon 3 - Odrzywołek, Wilczogóra, Sadków Duchowny, Sadków Szlachecki, Sadków-Kolonia, Złota Góra

Rejon 4 - Rosochów, Aleksandrówka, Rożce, Daszewice, Rębowola, Mała Wieś

Rejon 5 - Bartodzieje, Lewiczyn, Maciejówka, Widów, Zaborów, Zaborówek

Rejon 6 - Bodzew, Boruty, Grotów, Julianów, Kussy, Tartaczek, Wilczy Targ, Stara Wieś, Wola Starowiejska

Błedów

Rejon 1 - Dąbrówka Nowa, Dąbrówka Stara, Bielany, Roztworów, Oleśnik, Zofiówka, Nowy Błędów, Fabianów, Julianów, Ignaców

Rejon 2 - Goliany, Golianki, Błędów

Rejon 3 - Bronisławów, Wilcze Średnie, Zalesie, Jakubów, Kacperówka, Wilkonice, Ziemięcin, Trzylatków Parcela, Wilków Pierwszy, Annopol, Czesławin

Rejon 4 - Wólka Dańkowska, Dańków, Pelinów, Wilhelmów, Huta Błędowska, Borzęcin, Katarzynów, Gołosze, Błogosław, Wólka Gołoska, Kazimierki

Rejon 5 - Trzylatków Mały, Trzylatków Duży, Sadurki, Janki, Łaszczyn, Wilków Drugi, Bolesławiec Leśny, Tomczyce, Załuski, Wólka Kurdybanowska, Śmiechówek

Rejon 6 - Głudna, Lipie, Cesinów Las, Machnatka, Machnatka Parcela, Jadwigów

Chynów

Rejon 1 - Chynów, Wola Chynowska

Rejon 2 - Wola Pieczyska, Adamów Drwalewski, Hipolitów, Pieczyska, Marianów, Barcice Drwalewskie, Wola Żyrowska, Sułkowice, Sułkowice (z wykluczeniem ulic: Dolna, Ogrodowa, Orzechowa, Łąkowa, Psa Cywila, Polna)

Rejon 3 - Żyrów, Kukały, Wola Kukalska, Sikuty, Przyłom, Franciszków, Pawłówka, Budziszyn, Gliczyn, Budziszynek, Mąkosin, Zawady

Rejon 4 - Gaj Żelechowski, Węszelówka, Barcice Rososkie, Dąbrowa Duża, Żelazna, Zadębie, Zalesie, Żelechów, Nowy Żelechów, Janina, Marynin, Widok

Rejon 5 - Nowe Grobice, Sułkowice ( dot. ulic Dolna, Ogrodowa, Orzechowa, Łąkowa, Psa Cywila, Polna ), Budy Sułkowskie

Rejon 6 - Jakubowizna, Adamów Rososki, Machcin, Staniszewice, Dobiecin, Rososz, Zbyszków, Rososzka, Jurandów, Grabina, Kozłów, Ludwików, Grobice

Rejon 7 - Wygodne, Krężel, Piekut, Henryków, Janów, Watraszew, Martynów

Rejon 8 - Drwalew, Drwalewice, Ostrowiec, Edwardów, Milanów, Lasopole

Goszczyn

Rejon 1 - Goszczyn

Rejon 2 - Długowola, Nowa Długowola, Jakubów, Józefów, Romanów

Rejon 3 - Bądków, Kolonia Bądków, Modrzewina, Sielec, Olszew

Jasieniec

Rejon 1 - Turowice Kolonia, Czachów, Jasieniec, Warpęsy, Turowice

Rejon 2 - Kurczowa Wieś, Olszany, Nowy Miedzechów, Miedzechów, Stefanków, Franciszków, Bronisławów, Gołębiów, Rytomoczydła, Ryszki

Rejon 3 - Boglewice, Osiny, Ignaców, Marynin, Justynówka, Alfonsowo, Tworki, Gośniewice, Wola Boglewska

Rejon 4 - Wierzchowina, Zbrosza Duża, Trzcianka, Orzechowo, Gniejewice, Leżne, Koziegłowy, Dobra Wola, Przydróżek, Łychowska Wola, Michałówka, Łychów

Promna

Rejon 1 - Promna Kolonia, Falęcice, Biejkowska Wola, Wojciechówka, Wola Branecka, Sielce, Biejków, Promna

Rejon 2 - Broniszew, Lekarcice Stare, Lekarcice, Lekarcice Nowe, Piekarty, Lisów, Mała Wysoka, Rykały

Rejon 3 - Góry, Falęcice Wola, Adamów, Jadwigów, Falęcice Parcela, Pacew, Przybyszew, Osuchów, Mała Wieś

Rejon 4 - Olszamy, Pelinów, Karolin, Daltrozów, Olkowice, Domaniewice, Zbrosza Mała, Bronisławów, Pnie, Stanisławów